DiJiTAL PAZARLAMA HiZMETi

Dijital Pazarlama Markanızı Büyütür!

Dijital pazarlamanın gücünü kullanarak, markanızın hikayesini hedef kitlenize anlatmanızı sağlıyoruz.

Uzun Vade = Doğru Sonuç

Rekabetçi stratejiler uzun vadelidir ve sabır gerektirir. Gerçek bir marka olmanın yolu ise değer yaratmak ve bu değeri doğru şekilde hedef kitlenize sunabilen bir partner ile çalışmak.

% 34

B2B müşterilerin %64'ü daha önceden satın alım yaptıkları firmaları tercih ettiğini söylüyor.

% 48

Günümüzdeki B2B satışların %78'lik bir oranı dijital etkileşimler üzerinden gerçekleşiyor.

Bir Sonraki Adımı Atmaya Hazır Mısınız?

Dijital pazarlama, güçlü bir stratejiler ile doğru kullanıldığında markalara başarı getirmekte fazlasıyla cüretkardır. 

Kaliteli müşteri ve yüksek satış elde etmenin tek yolu, kitleniz neredeyse sizi orada hedef kitlenizle buluşturabilen güçlü bir dijital pazarlama ajansı ile çalışmaktan geçiyor.

Dijital Pazarlama Kanallarınız
Tek Merkezden Yönetilsin!

Tek merkezden ve planlı bir stratejiyle yönetilen tüm dijital kanallar, küçük ve orta ölçekli şirket ve markaların hedef kitlesine daha fazla ulaşırken normalin üzerinde bir satış hacmi elde etmesine de yardımcı olmaktadır.

Markanızı Güçlendirin

Dijital pazarlama ile markanızı güçlendirin ve sektörel rekabet gücünüzü arttırın.

Satışlarınızı Arttırın

Dijital pazarlama yoluyla daha çok ürün ve hizmet satışı için verilerin gücünü.

Hedef Kitlenize Ulaşın

Dijital pazarlama ile hedef kitlenizi anlayın ve aranızdaki iletişim bağını güçlendirin.

Dijital Pazarlama Paketlerimizi Keşfedin!

Dijital Pazarlama Paketlerimizin tamamı satın alım yapmış olduğunuz tarihten itibaren her 30 günde bir siz iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak tıpkı Spotify aboneliği gibi kendini yenilemektedir.

Starter Paket
Aylık23.599TL + KDV
Premium Paket
Aylık28.499TL + KDV
Enterprise Paket
Teklif Alın!

MADEKRAFTMADEKRAFTMADEKRAFTMADEKRAFTMADEKRAFT

MADEKRAFTMADEKRAFTMADEKRAFTMADEKRAFTMADEKRAFT

Sık Sorulan Sorular
Dijital pazarlama hakkında merak edilen ve sık sorulan sorular

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama en basit tanımıyla bir firma, marka ya da ürünün dijital ortamlarda pazarlanma sürecidir. Dijital pazarlama sadece radyo, televizyon, gazete gibi geleneksel olarak kullanılan organlarının değil internet, mobil ve diğer online programların kullanıldığı bir süreçtir.

Dijital Pazarlama Ajansı Nedir?

Dijital Pazarlama Ajansları, yeni teknoloji ve modern pazarlama teknikleriyle birlikte grafik tasarım, metin yazarlığı, web tasarım ve video içerikleri gibi materyalleri belirli bir marka stratejisi etrafında toplayan yaratıcı data ve performans odaklı çalışan yenilikçi firmalardır.

Dijital Pazarlama Avantajlı Mı?

Dijital Pazarlama altında alacağınız hizmetlerin nerdeyse tamamı ölçümlenebilir ve objektif olarak değerlendirebilir. Geleneksel medya platformlarına oranla hem daha düşük maliyet hem de daha verimli bir şekilde bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Dijital Ajans Görevleri Nelerdir?

Web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu(SEO), sosyal medya pazarlama, içerik pazarlama, Google Ads (SEM) de reklam yayınlama ve Mobil Pazarlama gibi dijital kanallardaki uygulamaları tek merkezden yönetmek dijital pazarlama ajansının görevlerindendir.

Dijital Pazarlama Raporlaması Nedir?

Dijital pazarlama ölçümlerin net olarak yapılabildiği uygulamalar bütünüdür. Bu yüzden çalıştığımız her müşterimiz için yapılan tüm uygulamalar belirli aralıklarla detaylı olarak raporlanır. Bu raporlar, müşterilerin tercihlerine bağlı olarak günlük, haftalık, aylık sunulur.

Neden Dijital Pazarlama Yapmalıyım?

Yaptığımız her yeni web tasarım projesinde arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını titizlikle uyguluyoruz. Fakat SEO kavramının da sadece site içinde yapılan bu işlemlerle sınırlı olmadığının ve sürekli üzerinde çalışılması gereken bir alan olduğunu mutlaka bilmelisiniz.

Dijital Pazarlama Süreci?

Dijital pazarlama çalışmaya başladıktan sonra belirli bir sürenin sonunda sonuç vermeye başlar. Dijital pazarlama konusunda en az 6 aylık bir çalışma programının faydalı olabileceğini önermekteyiz.

Dijital Ajans Ne Yapar?

Dijital Pazarlamacılar, hem ücretsiz hem de ücretli tüm dijital kanallar üzerinden marka bilinirliğinin artırılması ve yönlendirilmesinden birinci dereceden sorumludur.