Landing Page Tasarım Hizmetimizi Keşfedin.

Dijital pazarlama kampanyanızdan maksimum sonuçlar elde etmek için landing page tasarım hizmetimizi kullanın.

Bir Uzman Yardımı Alın!

Dönüşüm Odaklı Bir Landing Page Deneyimi Sayesinde Ziyaretçilerinizi Aktif Müşterilere Dönüştürmenizi Sağlıyoruz.

B2B ya da B2C Dijital pazarlama yatırımı yapan ve aynı anda onlarca farklı ürün ve hizmeti tutundurmaya çalışan markalar, ziyaretçilerine tek bir sayfada tüm içeriği sunmakta oldukça zorluk çekerler. Bu yüzden Landing Page’ler (açılış sayfaları) markaların hayatını kurtaracak stratejik bir öneme sahiptir.

Landing Page Tasarımı Nasıl Mı Olmalıdır?

Landing page tasarımları ürün veya hizmetinize özel olarak tasarlanır, bu tasarımlarda sadece satılmak istenilen ürünün özelliklerine odaklanıldığı gibi, ziyaretçilerin sizinle hızlı iletişim kurmasını sağlayacak tüm kanallarla entegre çalışmalıdır.


Landing Page’lerin amacı bilgi vermekten çok hedef kitleyi eyleme geçirmektir. Bu nedenle ziyaretçileri form doldurma, üyelik, video izleme ve satın alma gibi eyleme geçirecek çekicilikte, anlaşılırlıkta ve hızda olmalıdır. Aksi halde dijital pazarlama bütçenizi verimli kullanmamış olursunuz.

Landing Page Tasarım Süreci

1. Pakete Abone Olma

Paketlerimizden birisine abone olduktan sonra en geç 1 iş günü içinde sizinle iletişime geçerek bir ekip arkadaşımızı temsilci olarak markanıza atayacağız. Bu temsilci aracılığı ile aboneliğiniz süresince paketiniz dahilindeki tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacağız.

2. Taleplerinizi Dinleyelim

Bu aşamada sizden kampanya sayfanızda istediğiniz özellikler ve beğendiğiniz örnek tasarımlar hakkında detaylıca konuşacağız.

3. Draft Hazırlayalım

Talepleriniz doğrultusunda ilk önce örnek bir kampanya sayfası hazırlayacağız ve siz bu örnek sayfayı onaylayınca esas kampanya sayfanız olarak yayına alacağız.

Landing Page Tasarımı Fiyatları

Marka, ürün veya hizmetiniz için en etkili landing page tasarımını oluşturarak dönüşüm oranlarınızı iyileştirmede size katkı sağlıyoruz. Bu hizmetin tamamlanma süresi minimum 7 gün olarak belirlenmiştir.
Starter Paket
Aylık15299TL + KDV
Premium Paket
Aylık22399TL + KDV