WEB TASARIM HiZMETi

Tüm Dikkatler Üzerinizde Olsun!

Dikkat, birinin markanıza, ürünlerinize ve hizmetlerinize odaklanmasını sağladığı için değerlidir. Daha çok satış istiyorsanız, web siteniz dikkat çekmeli! 

Satış Potansiyelinizi Arttırıyoruz!

Sizin için bir web sitesi yaptığımızda, birincil hedefimiz kârlılığınızı iyileştirmektir. Yeni web siteniz size daha fazla trafik sağlayacak, daha çok potansiyel müşteri çekecek ve sonuçta gelirinizi artıracaktır.

Modern Arayüz

Demode web tasarım trendlerinden uzak duruyoruz.

SEO Uyumluluğu

Seo çalışmalarınızla uyumlu altyapılar kullanıyoruz.

Hız Optimizasyonu

En iyi hız skorları için özel olarak titizlikle çalışıyoruz.

Yönetim Paneli

Her detayı yönetebildiğiniz admin paneli sunuyoruz.

Yeni Bir Web Sitesi Yaptırmanın Maliyeti

Web sitenizin görünüm ve işlevselliği, kitlenize markanız hakkında sandığınızdan çok daha fazlasını anlatır.

Ne yapılması gerektiğini bilmeden önce işinizi, kitlenizi, ürünlerinizi, hedeflerinizi ve bu projenin hangi sorunları çözeceğini tam olarak anlamalıyız.

Bir Uzman Yardımı Alın!

Büyüme Hızınıza Odaklanmış Tüm Platformlarda Çalışıyoruz!
Global yeteneği kanıtlamış olan WordPress, Webflow, Squarespace ve Shopify gibi popüler platformlarda çalışmaktan oldukça keyif alıyoruz.
Sık Sorulan Sorular

Web tasarım hakkında merak edilen ve sık sorulan sorular

Neden Profesyonel Web Tasarım?

Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda hak ettiği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihi olup uzmanlarca yapılan çalışmalardır. İşletmeleri çevrimiçi olarak hem güvenilir hem de benzersiz gösterir.

Web Tasarımda Nelere Dikkat Edilmeli?

Her çalışmada olduğu gibi web tasarımda da hedef önemlidir. Web sitesinin amacına hizmet eden bir tasarımda olması, kullanıcı dostu olması ve arama motorlarına uygun formatta kodlanması gerekir.

Web Tasarımın Esas Amacı Nedir?

Bir web sitesinin esas amacı markayı hitap ettiği hedef kitlesine doğru şekilde yansıtmak, markanın sunduğu ürün veya hizmetler hakkında farkındalık yaratmaktır.

Web Tasarım Süresi Ne Kadar?

Kurumsal web siteleri 15 iş günü içerisinde tamamlanırken, orta ölçekli bir e-ticaret sitesinde bu süre sanal pos entegrasyonu, ürün açıklamaları ve kategori planlamaları yüzünden 45 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Web Tasarım Yapılan Sitemi Nasıl Yöneteceğim?

Web siteniz tamamlandıktan sonra sizin yetkili olarak belirlediğiniz çalışanlarınıza sitenizin nasıl kullanılacağına dair detaylı bir bilgilendirme eğitimi ekibimiz tarafından verilecektir.

SEO Kriterlerine Uygun Mu?

Yaptığımız her yeni web tasarım projesinde arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını titizlikle uyguluyoruz. Fakat SEO kavramının da sadece site içinde yapılan bu işlemlerle sınırlı değildir.

Web Tasarımda Satış Sonrası Destek Var Mı?

Web tasarım hizmeti başarıyla tamamlandıktan sonra destek hizmetimiz 1 yıl boyunca ücretsiz devam etmektedir. Hem mail hem de telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.

Taksitle Ödeme Yapabilir Miyim?

Tüm sunduğumuz hizmetlerde olduğu gibi web tasarım hizmetimizden de iyzico aracılığıyla sunduğumuz online güvenli ödeme altyapısı aracılığıyla vade farksız 6 aya kadar taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Web Tasarımda Belirttiğiniz Fiyatlar Aylık Mı?

Belirttiğimiz fiyatlar tek seferlik fiyatlardır. Her ay sizlerden ücret alınmamakta. Sadece aldığınız hizmet paketine göre yıllık hizmet bedeli tutarı vardır bu tutar pakete göre değişkenlik gösterebilir.

Web Tasarım Teknik Desteği Ücretli Midir?

Teknik destek hizmetini, web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte devam eden 1 yıl boyunca sözleşme şartlarında belirlenen özel durumlar haricinde tamamen ücretsiz sunuyoruz.