Bizimle Çalışmanın Nasıl Bir Şey Olduğunu Merak Mı Ediyorsunuz?

Daha çok satış ve marka bilinirliği kazandıran online dijital pazarlama hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin yorumlarını mutlaka okuyun.

Halit DEVELİOĞLU

CEO & Founder @ OPLOG

Teknoloji odaklı bir marka olarak, sosyal medya ve dijital pazarlama çalışmalarımızdaki dönüşüm ve değişim hızımıza ayak uydurabilen bir partner ile çalışmak gücümüze güç katıyor. Zamanla kendi pazarlama departmanımızın bir parçası haline gelen MADEKRAFT’ın OPLOG’un büyüme ve marka yolculuğundaki stratejik desteğinden oldukça mutluyuz.
Dilek AKILLI

CMO @ GenzBio

Biyoteknoloji alanında geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojileri hedef kitlemize anlatırken, tüm mecralarda kullandığımız dijital görsel kimlik ve pazarlama materyallerinde MADEKRAFT’ın özverili çalışmasına ve yeteneğine güveniyoruz. Kendi pazarlama ekibimizin bir parçası haline dönüşen MADEKRAFT ile çalışmak oldukça avantajlı.

İdris AVCI

CTO @ AloTech

Türkiye’nin en büyük bulut çağrı merkezi çözümü Alotech olarak, dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmalarımızdaki taleplerimize kendi ekibimizin bir parçası gibi calişan ve hızlı cevap veren MADEKRAFT ve ekibi ile beraber çalışmaktan mutluyuz.

Cenk SOYAK

CEO @ Call Center Studio

MADEKRAFT, global büyüme hedeflerimiz çerçevesinde ihtiyaç duyduğumuz tüm grafik, video, sunum, sosyal medya ve website tarafındaki ihtiyaçlarımızı sorunsuz ve hızla yerine getirebilen bir partner. MADEKRAFT’ı tanımaktan ve birlikte çalışmaktan mutluyuz.

Ege ÖZGÜLER

Product Manager @ Shopside

Büyüme odaklı bir start-up olduğunuzda doğru kişilerle çalışmak hayati öneme sahip. Shopside olarak tüm dijital pazarlama ve sosyal medya süreçlerimizde dışarıdan kendi ekibimiz gibi çalışan MADEKRAFT ile çok daha tutarlı ve sürdürebilir büyüme adımları atıyoruz. Websitemizden sosyal medyaya kadar tüm dijital çalışmalarımızın altında MADEKRAFT imzası var. 

Kenan CAMEKAN

Co-Founder @ Sinus Research

Her geçen gün hızla büyüyen Sinüs Araştırma’nın modern ve günümüz standartlarında bir websitesine sahip olmasındaki zorlukları aşmasında MADEKRAFT ekibinin payı büyük. Planlı ve kontrollü bir çalışma süreci ile takvimimizin dışına çıkmadan yeni sitemizi kolayca yayına aldık. MADEKRAFT ekibin tamamına destekleri için teşekkür ederiz. 

Atıl AYDOĞAN

Managing Partner @ Neo Toys

Kendimizi dijital olarak doğru ifade edebilmek bizim için çok önemli. Neo Toys olarak büyüme hedeflerimizi gerçekleştirirken ihtiyaç duyduğumuz kreatif ögelerin tasarlanmasında MADEKRAFT ekibinden destek almak bize güç katıyor

Su ÖZDEMİR

Founder @ Ottogram

Global pazardaki müşterilerimiz için web tasarımı konusunda desteği MADEKRAFT ile kurduğumuz partnerlik ilişkisinden alıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onların talep ve beklentilerine uygun tasarım ve çözümleri her ölçekte sorunsuz ve hızlıca sunabilme fırsatını bize sağladığı için MADEKRAFT ekibine sonsuz teşekkürler.

Birlikte Çalıştığımız Markalar