SEO Denetimi & Teknik Destek Çözümleri

Sitenizdeki SEO sorunları ve hatalarını nasıl gidereceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa sizin için çalışmaya hazırız!

Teknik SEO Hatalarını Kafanıza Takmayın!

SEO ajansları ve teknik departmanlar arasında zaman kaybetmenizi engellemek için buradayız. Websitenizin organik arama sıralamalarında daha iyi performans göstermesi için neleri değiştireceğiniz konusunda nokta atışı tavsiyelerde bulunmak ve arama sonuçlarında daha çok görünmenizi engelleyen teknik hataları gideriyoruz.

SEO Teknik Destek Hizmeti

SEO Denetim Hizmetini Neden Kullanmalısınız?

SEO denetim hizmetimiz, web sitenizin teknik altyapısından içerik optimizasyonuna, anahtar kelime analizinden kullanıcı deneyimine kadar her yönüyle incelenmesini ve sorunların çözümünü kapsar. Bu kapsamlı analiz sayesinde, sitenizin zayıf yönlerini belirler ve güçlü yönlerini daha da geliştirebiliriz.

 

Deneyimli ekibimiz, web sitenizin performansını ve görünürlüğünü artırmak için kapsamlı bir inceleme gerçekleştirerek çalışmaya başlar ve bu sayede, işletmenizin dijital dünyada hak ettiği başarıya ulaşmasına yardımcı olur.

SEO Ajansları ve Markalar, için Özel Bir Çözüm…

Çoğu SEO ajansı veya Freelancer, sunduğu danışmanlık hizmetine sitenizdeki teknik bilgi gerektiren düzenlemeleri dahil etmez. Bu teknik geliştirmelerin ve hataların giderilmesi için ya sizden ek bir bütçe talep eder ya da IT departmanınıza bu hataların giderilmesi için ekstra bir iş yükü oluştururlar.

 

MADEKRAFT tam bu noktada kritik bir soruna çözüm sunuyor;

 

– Teknik ekibiniz olarak sorunları çözelim.

– SEO ajansınızla veya ekibinizle ortak çalışalım.
– Başarınız ve büyümeniz için süreçleri hızlandıralım.

Bu Sorunlar Size Tanıdık Mı Geliyor?

Bu SEO sorunlarından herhangi biri size tanıdık geliyorsa artık doğru ve yetenekli ellerdesiniz!

Az Organik Trafik

Düşük Arama Hacmi

Yavaş Yüklenen Sayfalar

Yinelenen İçerikler

Sayfa Kod Hataları

Yüksek Hemen Çıkma

Hatalı Yönlendirmeler

SEO Saldırıları

Search Console Hataları

SEO Teknik Destek Paketleri ve Fiyatları

100+ SEO Hatasının

Reçetesini Oluşturduk!

Websitelerinin SEO performansına olumsuz etki eden 100’den fazla problemi belirlediğimiz bir SEO denetleme listemiz var. SEO Denetim paketlerimizden herhangi birisine aboneliğinizi başlattığınızda 100’den fazla SEO hatası ve probleminin çözüme kavuşturalacağı bir SEO destek reçetesi ile birlikte sizin için çalışmaya başlayacağımızı bilmelisiniz.

Index Sorunları

Sorunlu web sayfalarını iyileştirelim

network--2

Site Mimarisi

Site kritik problemleri çözüyoruz

chart-network

Kullanılabilirlik

Kullanılabilirlik hatalarını giderelim

chart--3D

Teknik Sorunlar

Kod ve sunucu sorunlarını çözelim

SEO Paketleri

SEO denetim paketlerimizin tamamı satın alım yapmış olduğunuz tarihten itibaren her 30 günde bir siz iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak tıpkı Spotify aboneliği gibi kendini yenilemektedir. Sitenizin büyüklüğüne ve teknik sorunların karmaşıklığına bağlı olarak SEO Paketlerimizi minimum 3 ay kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Starter Paket
Aylık18499TL + KDV
Büyüme aşamasındaki B2B marka ve işletmeler için uygun abonelik paketi
Premium Paket
Aylık22599TL + KDV
Fark yaratmak isteyen B2B marka ve işletmeler için uygun abonelik paketi
Özel Çözüm
White Label

SEO Ajansları ve Pazarlama Profesyonelleri için dedike teknik ekip gibi çalışabiliriz

Sık Sorulan Sorular

SEO Denetimi Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

SEO Denetim Çalışması Ne Kadar Sürüyor?

SEO teknik denetim hizmetinin süresi, sitenizin büyüklüğü ve çözülmesi gereken teknik sorunların karmaşıklığıyla orantılı olarak birçok faktöre bağlıdır. Sitenizin büyüklüğüne ve mevcut teknik sorunlara bağlı olarak SEO denetim süreci birkaç gün sürerken, tespit edilen SEO sorunlarının çözüme kavuşturulması 3-4 aylık sıkı bir çalışma süreci gerektirir.

Google Sıralamalarımız Yükselecek Mi?

SEO denetimi, web sitenizin teknik altyapısını, içerik kalitesini, anahtar kelime optimizasyonunu, meta etiketlerini, URL yapılarını, sayfa hızını, kullanıcı deneyimini ve diğer birçok önemli SEO faktörünü değerlendirir. Bu faktörler, arama motorlarının web sitenizi daha iyi anlamasını ve değerlendirmesini sağlayacaktır.

SEO Denetiminin Amacı Nedir?

SEO denetimi sonucunda, web sitesinin mevcut durumu ve performansı hakkında kapsamlı bir anlayış elde edilir. Denetimin amacı, eksiklikleri tespit etmek ve iyileştirme önerileri sunarak web sitesinin arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesine ve organik trafik çekmesine yardımcı olmaktır.

SEO Denetim Hizmetinin Avantajları

SEO denetim hizmetleri, bir web sitesinin SEO performansını analiz etmek ve iyileştirme fırsatlarını belirlemek için sağlanan çeşitli teknik sorun ve başlıklardan oluşur. Bu başlıklardaki sorunların çözülmesi web sitenizin arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesine ve organik trafik çekmesine yardımcı olabilir.

Seo Denetim Hizmeti Fiyatları

SEO denetim hizmeti fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler arasında hizmetin kapsamı, web sitesinin büyüklüğü, rekabet düzeyi ve hizmet sağlayıcıların fiyat politikaları yer alır. SEO denetim hizmetleri sitenizin büyüklüğüne de bağlı olarak genellikle paket olarak veya saatlik bazda fiyatlandırılabilir.

White Label SEO Denetim Hizmeti Nedir?

White label SEO denetim hizmeti, bir SEO ajansı veya danışmanın, başka bir ajans veya şirket için SEO denetimi yapmasını ve bu denetimin sonuçlarını kendi markaları altında sunmasını ifade eder. Bu şekilde, hizmet sağlayan ajans veya danışman, müşteriye sunduğu hizmetin bir parçası olarak kendi markası altında bu hizmeti sunar.

Seo Denetim Hizmeti Fiyatları

SEO denetim hizmeti fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler arasında hizmetin kapsamı, web sitesinin büyüklüğü, rekabet düzeyi ve hizmet sağlayıcıların fiyat politikaları yer alır. SEO denetim hizmetleri sitenizin büyüklüğüne de bağlı olarak genellikle paket olarak veya saatlik bazda fiyatlandırılabilir.

White Label Seo Denetimi Nasıl Çalışır?

Bir şirket veya ajans, SEO denetimi yapılmasını istediği müşterilerinin ihtiyaçlarını belirler. Bu şirket veya ajans, bir bizim gibi bir ajansla anlaşma yapar. Anlaşma yaptığı ajans, SEO denetimini gerçekleştirir ve ayrıntılı bir rapor sunar. Şirket veya ajans, bu raporu ve çalışmayı kendi markası altında kendi ekibi yapmış gibi müşterilerine sunar.